GJK 4.B 2008/2009
nepřihlášen

Konečně správná reklama

Konečně úder na správném místě?

Dneska mi přišel velice zajímavý mail, který obsahoval velice zajímavě zpracovaný problém sexuality mládeže, ba dokonce i problém interupcí.

Jde o billboard blíže neurčené mediální kampaně, pravděpodobně s cílem zvýšit porodnost, možná také může jít o kampaň některé z církví, která se snaží vést své (potencionální) ovečky k vyšší mravnosti

Chvíli jsem tento billboard studoval, především z ohledu mediálního. Reklama využívá zvýraznění pomocí červené barvy, které vyvolává další emoce, což považuji z hlediska reklamy za velmi pozitivní krok.
Použitý obrázek nepovažuji za příliš šťastný, neboť není příliš výrazný a ani zprvu není jasné, co má vyjádřovat, čímž může některé pozorovatele/čte­náře odradit.
Posledním úkonem, který stojí za to pochválit, je spodní řádek billboardu, který má podobně jako na většině ostatních billboardů a letáků velký úspěch při poutání pozornosti

Doufám, že se podobné billboardy již brzy objeví také v České republice a také doufám, že si z toho většina z vás něco odnese!


Jsem připraven zobrazit obrázek



Autor negarantuje vůbec nic, ani to že nelže a nemůže ani garantovat, že nelže když říká, že nemůže říct, že nelže

Autor: Kubýk L.

  • Počet přečtení: 51180x
  • Vytvořeno: 2007-11-07 18:13:06
  • Změněno: 2007-11-08 22:13:21

Komentáře ke článku

Počet příspěvků: 4, zvýraznění nových komentářů je možné pouze po přihlášení.

8.11.07 22:49 02, >> reagovat

Tak se mi zdá, že Kubýk vydal další kolo fotosoutěže, inu hádejte :)

Vypadá to trochu jako párky. Ovšem bohužel nerozumím slovensky, takže zbytek bylbortu mi zůstává utajený. Pochopil jsem to číslo, ikdyž sám bych raději použil semilogaritmický zápis.

8.11.07 23:02 17, >> reagovat

semi :-)

8.11.07 23:05 45, >> reagovat

No, je pravda, že autor billboardu byl velice konkrétní v počtu, myslí že běžný logaritmický tvar je při aproximaci adekvátní

18.11.07 23:53 50, >> reagovat

Jestli to nejsou nahodou „parky s majolkou“.. :-D

Přidat příspěvek:


  • Používejte smajlíky, které se zobrazí jako obrázky: :-), :-(, ;-), :-D, 8-O, 8-), :-?, :-x, :-P, :-|, z obou stran nechte mezeru, aby mohly být rozpoznány.
  • Odkazy zapisujte jako "text odkazu":http://adresa.cz/ukoncena-mezerou
  • Případně se podívejte na rozšířenou syntaxi Texy!, stejně jako v článcích.