GJK 4.B 2008/2009
nepřihlášen

Problémy, wéb a Černobyl

Veselé problémy

Po dlouhé době opět píšu článek, tak to zároveň využiju jako vyjádření se k problémům tohoto týdne. Určitě si většina z vás všimla, že stránky jsou nestabilní a nefungují. Někdo mi to i oznámil (za což děkuji – bez ironie). Stalo se tedy to, že se měnilo úložiště stránek ze serveru www.superhostin­g.cz na www.kraja.cz. S tím také nastaly veselé problémy, že někteří poskytovatelé internetu odkazovali na superhosting, zatímco jsem si myslel, že všichni už budou chodit jen na nové. Alespoň je to dobrá zkušenost – nakonec to žádný problém nebyl, neboť iniciativní článek Hey Gengsta se nám podařilo zachránit. :-)

Ciznici

Jinak „wéb .[title](paní profesorka to už ovšem říká správně :))“ funguje docela dobře, Kubýk určitě zase někdy udělá audit přístupů z vyhledávačů a nad tím bych se ještě pozastavil, chodí k nám docela dost lidí z venku, mohlo by být docela zajímavé změřit kolik jich k nám, díky Vláďovi, ;-) chodí z gjk.cz. Přehledný graf, na kterém je krásně vidět prázdniová stagnace, se nachází na toplistu.

Změny

Dále bychom mohli vyřešit jestli je potřeba web nějak změnit, o prádninách se našel někdo, komu by nevadil nový design, já jsem se to snažil iniciovat kachnou místo keplera (to ovšem nikdo nevěděl a proto to nemělo očekávaný úspěch), zkuste do komentářů napsat co si o tom myslíte.

Docela dlouho jsem sliboval změnu v chatu, aby se nějak přehledněji zobrazovaly nové zprávy, neboť takhle zůstává bez povšimnutí, stále vám to ještě dlužím, takže určitě to někdy bude. Mám potom ještě několik nápadu, které není tak těžké realizovat – mezi nimi třeba

 • komentáře ke zprávičkám (většinou by bylo dobré o tom diskutovat) – tady vyvstává otázka, jestli komentáře jen pro přihlášené nebo volitelně.
 • rss pro zprávičky, diskuse
 • pár blbostiček
 • co si třeba myslíte o fotkách ke profilu?
 • dále v diskusi u gangsta někdo zmiňuje hromadné přejmenování podle těch gangsta-name-generatoru – možná bych mohl napsat něco aby se to provedlo hromadně u všech – a mohl by být týden gangsta, týden mafie a nevím co tam ještě je. Co na to říkáte?
 • určitě napište cokoliv vás napadne, ať je to jakákoliv blbost :-)

Jaderná elektrárna

Ptáte se jak s tím souvisí? Nijak, jen pro zpestření. Dostal jsem email s fotkami ze soudobé krajiny kolem černobylu – je to docela drsné – určitě se podívejte.

Autor: Pája

 • Počet přečtení: 65536x
 • Vytvořeno: 2006-09-20 22:12:51
 • Změněno: 2006-10-07 12:03:10

Komentáře ke článku

Počet příspěvků: 8, zvýraznění nových komentářů je možné pouze po přihlášení.

21.9.06 19:32 04, >> reagovat

Zajimavy ze nejvic lidi tu bylo v den zkousek…vsichni hledali na gjk.cz jak dopadli a dostali se k nam…

21.9.06 19:36 48, >> reagovat

njn… taky jsi zkoumal logy?

21.9.06 22:08 55, >> reagovat

Honza má na mysli ten toplist, je to zajímavá souvislost, vůbec mě to nenapadlo :-) Do logu jsem se ale podíval a 56 ze 76 lidí – cizinců, kteří přišli tento den, bylo z www.gjk.cz – spíš bych tipoval, že čekali na výsledky, nebo jen tak procházeli web gjk.cz.

21.9.06 22:15 00, >> reagovat

btw. to rss by bylo super :-)

21.9.06 22:16 00, >> reagovat

tu kachnu bych tam asi nechal.. je mnohem lepsejsi nez Kepler :-D

21.9.06 22:17 29, >> reagovat

nejlepší je stejně Politik

21.9.06 22:17 56, >> reagovat

tak to je jasny :-D

26.9.06 20:56 44, >> reagovat

Ten cernobyl je hoodne zajimavej!!

Přidat příspěvek:


 • Používejte smajlíky, které se zobrazí jako obrázky: :-), :-(, ;-), :-D, 8-O, 8-), :-?, :-x, :-P, :-|, z obou stran nechte mezeru, aby mohly být rozpoznány.
 • Odkazy zapisujte jako "text odkazu":http://adresa.cz/ukoncena-mezerou
 • Případně se podívejte na rozšířenou syntaxi Texy!, stejně jako v článcích.